AC adaptör şarj Nintendo anahtarı için şarj cihazı 15V 2.6A hızlı şarj Nintendo anahtarı Dock/denetleyici desteği TV mod şarj cihazı.

Availability: In stock

US $11.52

AC adaptör şarj Nintendo anahtarı için şarj cihazı 15V 2.6A hızlı şarj Nintendo anahtarı Dock/denetleyici desteği TV mod şarj cihazı

Product Discription

Nintendo Switch / Switch Lite için USB tip C hızlı şarj cihazı AC adaptörü
Özellik

☑️【Switch ve anahtar Lite Charger】Anahtarınızı/anahtarınızı çalıştırın ve oynamaya hazır olun, hızlı şarj çıkışı için çift voltaj; Artık beklemeye gerek yok! Sadece anahtarınızı alın ve Lite konsolunu değiştirin ve arkadaşlarınızla eğlenin!

☑️【TV Model】AC şarj aleti, Switch Pro denetleyicisini ve diğer USB-C etkinleştirme cihazlarını destekler. Şarj cihazı ayrıca switch dock ve TV modunu da destekler, böylece gittiğiniz her yerde tam bir ev konsolu deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar ve şarj olurken oyuna devam etme olanağı sağlar

☑️【Plug ve Play】Sadece bir ucunu oyun konsolunuza ve diğer ucunu standart bir duvar prizine takın. Anahtar sisteminin orijinal şarj cihazını takılı bırakabilir ve taşınabilir rahatlık için, bunun yerine bu AC şarj aleti kullanın, oynarken şarj edin veya daha sonra kesintisiz çalma süresinin saatlerce keyfini çıkarmanızı sağlar.

☑️【Safety ve Convenient】Anahtarınız ve Lite sisteminizle güvenli kullanım sağlamak için yaklaşık 2.5 saat içinde tamamen şarj edilmiş olan AC şarj aleti, kısa devre koruması, aşırı voltaj koruması ve aşırı sıcaklık koruması sağlar. Güvenlik kombinasyonu.

☑️【Rapid Charger】Bu anahtar şarj cihazı ile ilgili herhangi bir endişeniz veya sorunuz varsa, Switch ve lite'nizi bu AC adaptörüyle nereye giderseniz değiştirin ve şarj edin, güç verin veya yeniden şarj edin. Herhangi bir kalite problemi için lütfen bizimle iletişime geçin, yardımcı olmaktan çok memnun oluruz.

Şartname:

1. Giriş: 110v - 240 v dünya çapında uyumlu
2. Çıkış: 5v 1.5a/ 15v 2.6a (hızlı şarj modu, tam şarj az 2.5 saat), ayrıca cep telefonu hızlı şarj ile uyumlu.
3. Boyut: kompakt boyut 65mm * 49mm * 34mm


234836165;

Related Product